Powrót do domu

Home Run

( 2013 )

Opis filmu:

Kolejna produkcja filmowa wytwórni Samuel Goldwyn Films & Provident Films, twórców m.in.Fireproof (Ognioodporni), October Baby (Październikowe dziecko), Facing The Giants (Boska interwencja)
Film powstał w oparciu o tysiące prawdziwych historii, które dzieją się na naszych oczach i przypomina, że na pojednanie z Bogiem nigdy nie jest za późno – prawdziwa wolność i powrót do „domu” jest możliwy!

Cory Brand – wielka gwiazda amerykańskiego baseball’a doskonale wie co jest potrzebne aby zwyciężać w zawodach najwyższej ligi, niestety w życiu prywatnym obciążony wspomnieniami z przeszłości już nie radzi sobie tak dobrze. Cory wychował się w domu, gdzie ojciec był nałogowym alkoholikiem, ten fakt wywarł ogromne piętno na jego dalszym życiu. Zaczął powoli iść w ślady ojca aż w pewnym momencie jego życie wymyka mu się spod kontroli.
Mając nadzieję na uratowanie kariery sportowej, menadżer Branda wysyła go z powrotem do małego miasteczka w którym się wychował. Zmuszony do prowadzenia lokalnej młodzieżowej drużyny baseballa w ramach 8-tygodniowego „programu naprawczego” Cory na początku nie może się doczekać aby wrócić do swojego starego życia. Z czasem jednak, w trakcie kolejnych treningów z młodymi graczami budzi się w nim tęsknota za wolnością, pragnie zerwać z przeszłością i z tym co go obciąża, zauważa, że nieoczekiwanie otrzymuje drugą szansę i nadzieję na lepszą przyszłość. Cory rozpoczyna burzliwą drogę transformacji i odkupienia – drogę powrotną do domu

Home Run przypomina nam o mocy przebaczenia, bogactwie odkupienia i mądrości pozwalającej zaufać Bogu, który jedynie może nas odnowić i uzdrowić  – Max Lucado, Pastor i autor bestsellerów.

Oficjalna strona filmu: www.homerunthemovie.com

Obsada aktorska:

Scott Elrod, Dorian Brown, Vivica A. Fox, Charles Henry Wyson, James Devoti, Nicole Leigh, Robert Peters, Elvin John Rosa Jr., Sami Isler

Plakaty i ulotki:

link do plakatu – https://ccm.pl/download/Home-Run-plakat.pdf
link do ulotek – https://ccm.pl/download/Home-Run-ulotki.pdf

Link do sklepu:

https://ccm.pl/0-p-575.html

Licencja na publiczne odtwarzanie:

https://ccm.pl/0-p-576.html