Idealna fala

The Perfect Wave

( 2014 )

Opis filmu:

Film fabularny oparty na faktach, przedstawiający historię Iana McCormack’a, wielkiego miłośnika surfingu, pochodzącego z Nowej Zelandii, który w poszukiwaniu idealnej fali, „prawdziwej” wolności i innych „głębszych” doznań przemierza Australię, Azję i Afrykę.
Pewnej nocy Ian wraz z grupą znajomych wybiera się na połowy homarów, podczas nurkowania zostaje ukąszony przez śmiertelnie jadowitą meduzę i mimo akcji ratunkowej umiera.
Okazuje się jednak, że Ian nie umiera ale przebywa przez kilkanaście minut w śmierci klinicznej, w której zrozumiał, że cały czas poszukuje niewłaściwej „fali” w swoim życiu. Ian powraca do życia i otrzymuje drugą szansę, a jego życie zostaje przemienione przez spotkanie z Bogiem!

Ian McCormack wraz z żoną i trójką dzieci mieszka w Wielkiej Brytanii. Podróżuje po całym świecie opowiadając o tym, Kim jest „światłość na końcu tunelu”. Głosi konieczność porzucenia grzechu, jego historia w dalszym ciągu przeobraża ludzi na całym świecie, prowokując do zadania sobie poważnego pytania, na które wszyscy kiedyś musimy odpowiedzieć.

Oficjalna strona filmu: www.theperfectwave.co.za

Obsada aktorska:

Scott Eastwood, Rachel Hendrix (October Baby), Cheryl Ladd, Patrick Lyster, Rosy Hodge, Roxy Louw, Mehboob Bawa, Allen Yang

Plakaty i ulotki:

link do plakatu – https://ccm.pl/download/Perfect-Wave-plakat.pdf
link do ulotek – https://ccm.pl/download/Perfect-Wave-ulotki.pdf

Link do sklepu:

https://ccm.pl/0-p-628.html

Licencja na publiczne odtwarzanie:

https://ccm.pl/0-p-629.html