Łaska i miłosierdzie

The Grace Card

( 2010 )

Przejmująca opowieść o przypadkowym spotkaniu, które na zawsze odmienia życie dwóch mężczyzn – pełnego rasistowskich uprzedzeń policjanta i czarnego pastora.

Policjant Bill „Mac” McDonald (Michael Joiner) traci w wypadku ukochanego syna i przez kilkanaście kolejnych lat nie może pogodzić się z jego śmiercią. Jest pełen bólu i rasistowskich uprzedzeń (chłopaka potrącił czarny kierowca). Obwinia o wszystko Boga, robi się zgorzkniały i coraz bardziej oddala się od rodziny. Cierpi na tym też jego kariera. Mężczyzna nie jest w stanie w nic się zaangażować.
Pewnego dnia zostaje mu przydzielony nowy partner. Jest nim wschodząca gwiazda policji Sam Wright (Mike Higgenbottom), który po godzinach udziela się także jako pastor. Czy mężczyźni będą w stanie znaleźć wspólny język i nawzajem się wesprzeć?

Inspirujący dramat, opowiadający o poszukiwaniu odkupienia, przezwyciężaniu rasowych uprzedzeń i sile wiary.

W głównych bohaterów wcielili się znany głównie z telewizyjnych produkcji Michael Joiner (Ukryty, serial – Winny czy niewinny?) oraz debiutujący na ekranie Mike Higgenbottom.

Oficjalna strona filmu: www.thegracecardmovie.com

Obsada aktorska:

Michael Joiner, Mike Higgenbottom, Louis Gossett Jr., Cindy Hodge, Joy Parmer Moore, Dawntoya Thomason, Stephen Dervan, Chris Thomas

Plakaty i ulotki:

link do plakatu – https://ccm.pl/download/Grace-Card-plakat.pdf
link do ulotek – https://ccm.pl/download/Grace-Card-ulotki.pdf

Link do sklepu:

https://ccm.pl/0-p-579.html

Licencja na publiczne odtwarzanie:

https://ccm.pl/0-p-580.html