Październikowe Dziecko

October Baby

( 2011 )

„Ten film uleczył kawałek mojej duszy” – tak opisuje swą reakcję na film „October Baby” Kelly Clinger, była wokalistka z chórków Britney Spears, która dokonała dwóch aborcji w swoim życiu, a obecnie jest zagorzałą obrończynią życia.

Pełnometrażowy film fabularny braci Jona i Andy’ego Erwinów jest częściowo inspirowany autentyczną historią Gianny Jessen – kobiety, która przeżyła własną aborcję.
Bohaterką filmowej opowieści jest Hannah, grana przez Rachel Hendrix. Szukając swej biologicznej matki, odkrywa prawdę o sobie – o tym, że urodziła się w trakcie aborcji. Obraz wiernie ukazuje osobę, która przeszła na samym początku życia olbrzymią traumę. Choć doświadczenie to nie zachowało się w jej pamięci, ma ogromny wpływ na jej postawę wobec bliskich i świata.
Mimo że bohaterka nie może znaleźć swej biologicznej matki, za namową księdza postanawia napisać na karteczce słowa przebaczenia pod adresem swej rodzicielki i jednocześnie niedoszłej zabójczyni.

Oficjalna strona filmu: www.octoberbabymovie.net

Obsada aktorska:

Rachel Hendrix, Jason Burkey, John Schneider, Jasmine Guy, Lance E. Nichols, Shari Rigby, Tracy Miller, Colleen Trusler, Joy Brunson, Jennifer Price, Robert Armaya

Plakaty i ulotki:

link do plakatu – https://ccm.pl/0-p-498.html
link do ulotek – https://ccm.pl/download/October-Baby-ulotki.pdf

Link do sklepu:

https://ccm.pl/0-p-444.html

Licencja na publiczne odtwarzanie:

https://ccm.pl/0-p-216.html