микро займ на карту

Zgłoś nową projekcję

Chcesz zorganizować projekcję filmu i potrzebujesz własnej licencji możesz ją zakupić w naszym sklepie internetowym www.ccm.pl w zakładce:
Filmy DVD – Licencje filmowe https://ccm.pl/licencje-filmowe-c-114_309.html

Wszystkie zakupione licencje są ważne 1 rok od daty zakupu i można z nich korzystać w połączeniu z legalną kopią filmu. Licencje nie mają ograniczeń jeżeli chodzi o ilość projekcji w ciągu roku, ilość widzów i miejsca, gdzie organizuje się projekcje (mogą to być małe pomieszczenia jak również duże sale i kina). Jedynym ograniczeniem jest brak możliwości biletowania wstępu dla widzów ponieważ są to licencje niekomercyjne, tzw. „misyjno-ewangelizacyjne”.

Jedynie co można zrobić, żeby pokryć w jakiś sposób koszty projekcji to poprosić o dobrowolną ofiarę 🙂
Licencje są oryginalne, w języku angielskim wystawione przez wydawcę filmu, posiadają polski hologram z numerem licencji, datę ważnośći i pieczątkę naszej firmy jako głównego dystrybutora tych licencji na terenie Polski.

Jeżeli chcesz zorganizować jednorazową projekcję możesz skorzystać z darmowej licencji, którą dysponuje służba internetowa www.SzukajacBoga.pl

W tym celu skontaktuj się z osobą koordynującą darmowe projekcje, żeby sprawdzić czy licencja na film, który chcesz wyświetlić jest wolna w tym terminie. Otrzymasz również wszystkie informacje dotyczące korzystania z darmowej licencji SzukajacBoga.pl

Główny koordynator: Adam Kania, tel. 609 786 984, mail: adam.kania@oaza.pl